Kapitono Vrungelio nuotykiai (1-13 serijos)

A. Nekrasovo apysakos motyvais sukurtas muzikinis animacinis filmas ekscentriškai pasakoja apie geraširdžio ir drąsaus kapitono Vrungelio ir jo komandos jūrininkų nuotykius, pilnus netikėtumų.


[Daugiau…]

Baby Hazel Games

Stebūklingojo gaublio nuotykiai arba raganos pinklės (1982)

Sniego malūnas (1970)

Krito pernykštis sniegas (1983)

Tigriukas arbatinuke (1972)

Nežiniukas Mėnulyje (1997)

Aprašymas: Animacinis filmas sukurtas Rusijos “F.A.F” studijoje, Nikolajaus Nosovo to paties pavadinimo romano pasakos motyvais. Tai didžiulis animacinis projektas kuriame dalyvauja Rusijos Estrados žvaigždės Kristinos Orbakaitės balsas “Žvaigždutės” vaidmenyje ir Valerijaus Meladzės balsas – lydi žiūrovą žiūrint šį filmą. Nuostabi vaikiška fantastika, patrauklus siužetas, humoras ir gėris, bet pramoginis filmo žanras neužgožia gilios filmo prasmės… Kartu su nuotykiais vaikas gaus rimtų žinių apie fiziką, ekonomiką, astronomiją. Linksma ir pamokanti istorija dar kartą primins apie amžinąsias tiesas – gėris visuomet nugali blogį!

Kaip ančiukas muzikantas tapo futbolininku (1978)

Timoškino eglutė (1966)

Naujametinė naktis (1948)

Naujametę naktį Kalėdų Senelis besilinksminantiems vaikučiams turės atvežti pačią nuostabiausią šventinę eglutę. Tačiau tokią eglutę surasti nėra paprasta. Ją gali padėti surasti tik sidabrinis mėnulis, o suradus tokią eglutę, dar reikės atsikovoti iš Miškinio. Kalėdų Seneliui reiks susirungti su Miškiniu: kieno burtai bus geresni, o stebuklai nuostabesni?


[Daugiau…]

Naujametinės eglutės šventė (1991)

Baby Hazel Games

Puslapis 1 iš 5212345678910...Paskutinis »