Pirmoji pamoka (1948)

Baby Hazel Games

Nauji katino Leopoldo nuotykiai (1-13 serijos)

Tai nauji katino Leopoldo ir dviejų peliukų nuotykiai. Nors peliukai visose situacijose stengiasi Leopoldui pakenkti, šis visada bando likti mandagus ir niekada nesiskiria su savo gyvenimo devizu: “Vaikai, gyvenkime draugiškai!”.

Kalba: Rusų

1 serija


[Daugiau…]

Nepaprasti muškietininkų nuotykiai (1987)

Aprašymas: Rumunų kino studijos animacinis filmukas, kuriame pasakojama apie kates, peles ir šunis, kurie prisiskaitė A.Diuma romano nusprendė pažaisti muškietininkus ir gvardiečius.

Bitė Maja (1975)

Aprašymas: Linksmi ir nuotaikingi mažosios bitės Majos ir jos draugų – nerūpestingo bitino Filipo ir išmintingojo žiogelio Flipo nuotykiai. Nuo pat pirmų dienų, kai tik varpelių laukymėje viename avilių gimė Maja, jos laukė nepaprastos pažintys su visa armija skruzdėlių, darbštuoliais vabalais ir lengvabūdėmis musėmis, gyvenančiomis voro ir šimtakojo kaimynystėje…


[Daugiau…]

Naujametinis vėjas (1975)

Frozen Games

Na, palauk! (1-20 serijos)

1 serija. Šioje filmuko dalyje herojai susitinka mieste. Chuliganiškas Vilkas nuolat spardo šiukšliadėžes, krečia vieną po kitos kvailystes ir daro viską – kas įmanoma ir neįmanoma – kad tik pagautų rafinuotą ir kultūringą Zuikį.


[Daugiau…]

Paskutinė slibino Goriničiaus nuotaka (1978)


[Daugiau…]

Bolekas ir Liolekas (visos serijos)

Aprašymas: Liolekas ir Bolekas (lenk. Bolek i Lolek) – tai garsiausias lenkų animacinis serialas vaikams.

Bolekas ir Liolekas atostogauja (1965–1966) – 13 serijų


[Daugiau…]

Rekso nuotykiai (visos serijos)

Aprašymas: Rekso nuotykiai (lenk. Reksio) – Lenkijos animacinis serialas vaikams. Mielas šuniukas vardu Reksas kartu su savo draugų kompanija nuolat patenka į pačias linksmiausias ir pamokančias istorijas. Todėl Jūs tikrai turėsite ko pasimokyti iš nuotykių, kurie ištiks šiuos mažus neklaužadas. Draugams teks tapti ir aktoriais, ir keliautojais, ir burtininkais, ir gydytojais ir kt.

1 rinkinys


[Daugiau…]

Puodelis košės (1984)

Frozen Games

Puslapis 1 iš 5512345678910...Paskutinis »
phd thesis cover letters for resume need help writing scholarship essay write dissertation best cv writing services uk