Katinas Leopoldas (1-10 serijos)

Tai populiarių animacinių filmukų rinkinys apie geraširdį ir protingą katiną Leopoldą, kuris visuose filmukuose kviečia du pasiutusius peliukus „gyventi draugiškai“, o šie nuoširdžiai prašo atleidimo, tačiau jau kitoje serijoje viską pamiršta ir toliau su malonumu išdykauja.

Visos 1-10 serijosarba

1. Katinas Leopoldas ir auksinė žuvelė. Vieną kartą geraširdis katinas ir linksmieji peliukai pagauna auksinę žuvelę… Kokių tik norų nesugalvoja neatsargūs peliukai. Vienas netyčia ištartas žodis gali paversti visą dieną dideliu nuotykiu!

2. Katino Leopoldo kerštas. Šį kartą katinui trūksta kantrybė – nusprendžia atkeršyti įkyrioms pelytėms. Tačiau yra viena problema – katinas labai geras ir gailestingas. Todėl pagalbos kreipiasi į gydytojus, kurie jam pasiūlo „žvėriškų“ vaistų.

3. Katino Leopoldo lobis. Šįkart geraširdis ir doras katinas nusprendžia papokštauti – užkasa labai smagų lobį, kurio tuoj pat imasi ieškoti peliukai. Ak, kiek daug nuotykių ir linksmybių jiems teks patirti, kol ras lobį.

4. Katino Leopoldo televizorius. Katinas Leopoldas nusipirko televizorių! O mūsų mažieji peliukai nenustygsta vietoje, labai nori krėsti pokštus ir visaip trukdyti katinui. Tad jie nusprendžia Leopoldo televizorių sugadinti ir jokiais būdais neleisti jam mėgautis TV laidomis.

5. Katino Leopoldo pasivaikščiojimas. Eilinį kartą katinas nusprendė ramiai pailsėti. Šįkart jis išsiruošė užmiestyje pasivažinėti dviračiu. Tačiau peliukai ir vėl nenori palikti gerojo katino ramybėje – spendžia jam klastingus spąstus.

6. Katino Leopoldo gimtadienis. Šioje serijoje pamatysite kaip katinas Leopoldas švenčia savo gimtadienį. Tačiau net ir esant tokiai progai peliukai nesnaudžia. Jie sumąsto sugadinti katinui gimtadienį. Laimei, peliukų planai nepavyksta ir kompanija draugiškai suvalgo šventinį tortą.

7. Katino Leopoldo vasara. Ateina vasara, katinas atostogas nusprendžia praleisti kaime – pailsėti nuo miesto šurmulio ir jo gyventojų. Tačiau ir šįkart peliukai sugriauna visus katino planus – nusprendžia vykti atostogauti su Leopoldu. Juk vieniems be kitų bus liūdnoka!

8. Katinas Leopoldas sapne ir tikrovėje. Šioje serijoje pamatysite, kaip katinas Leopoldas atsiduria negyvenamoje saloje. Jis labai norėjo vienas ramiai paatostogaut, bet pašėlę peliukai nusprendžia kitaip – nuotykiai prasideda!

9. Katino Leopoldo poliklinika. Kartais ir katinams, ir peliukams reikia pasitikrinti sveikatą. Katinas taip ir padaro, o peliukai nuseka jam iš paskos ir poliklinikoje sukelia tikrą sąmyšį.

10. Katino Leopoldo automobilis. Šioje serijoje pamatysite kokį nuostabų automobilį Leopoldas sumontuoja ir kaip du pasiutę peliukai nusprendžia šiuo automobiliu pasivažinėti. Deja, jie juk nemoka vairuoti! Žiūrėkite filmuką ir pamatysite, kokie netikėtumai ir nuotykiai laukia ne tik peliukų, bet ir gerojo katino!

Juegos friv.com

4 komentarai (-ų) - Katinas Leopoldas (1-10 serijos)

Palikite komentarą

Galite naudoti HTML kodus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>